Emocjonujący mecz obejrzeli kibice w Leverkusen gdzie Bayer przegrał z VfL Wolfsburg 4:5. Gospodarze do przerwy przegrywali 0:3, a w 90 minucie był remis 4:4. W trzeciej minucie doliczonego czasu gry zwycięskiego gola dla gości strzelił Holender Bas Dost - i był to jego czwarte trafienie w tym spotkaniu.

>>>Bayern - HSV 8:0. Zobacz gole

W pozostałych meczach Eintracht Frankfurt pokonał Schalke 04 1:0, Borussia Moenchengladbach wygrała z FC Koeln 1:0, Hoffenheim pokonało VfB Stuttgart 2:1, a Werder Brema wygrał z FC Augsburg 3:2.

W tabeli prowadzi Bayern Monachium - 52 punkty, przed VfL Wolfsburg - 44 punkty i Borussią Moenchengladbach - 36.

W niedzielę Hertha Berlin zmierzy się z Freiburgiem, a Hannover 96 podejmie SC Paderborn.