Dziennik Gazeta Prawana logo

Real Madryt lepszy od Interu Mediolan. Cudowny gol Jamesa Rodrigueza. WIDEO

27 lipca 2015, 20:21
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
James Rodriguez
James Rodriguez/PAP/EPA
Piłkarze Realu Madryt wygrali z Interem Mediolan 3:0 (1:0) w meczu drugiej kolejki towarzyskiego turnieju, który odbywa się w Chinach.

Gole dla „Królewskich” strzelali Jesé (29. minuta), Raphael Varane (56. minuta) i James Rodríguez (88. minuta).

Kolejne przedsezonowe spotkanie Realu odbędzie w najbliższy czwartek. W Szanghaju ekipa Rafaela Beníteza zmierzy się z AC Milan.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło IAR
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj