Dziennik Gazeta Prawana logo

Łukasz Teodorczyk strzelił gola w Pucharze Ukrainy

27 października 2015, 20:23
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Łukasz Teodorczyk
Łukasz Teodorczyk/Newspix
Łukasz Teodorczyk zdobył bramkę dla Dynama Kijów w meczu 1/8 finału Pucharu Ukrainy.

Zespół polskiego napastnika wygrał z Obołonią-Browarem Kijów 5:0 (2:0). Teodorczyk wszedł na boisko w 64. Minucie, a w 80. trafił do siatki ustalając wynik spotkania.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło IAR
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj