Dziennik Gazeta Prawana logo

Tak rozegranego rzutu wolnego jeszcze nie widzieliście. Wyprowadzili rywali w pole. WIDEO

1 maja 2016, 15:41
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
New York Red Bulls - FC Dallas
New York Red Bulls - FC Dallas/YouTube
Stały fragment gry to spora szansa na strzelenie gola. Dlatego wielu trenerów przykłada do ich rozegrania sporą wagę. Widać, że piłkarze New York Red Bulls na treningach ostatnio poświęcili im dużo uwagi.

Wykona praca jednak się opłaciła. W ostatnim meczu amerykańskiej ligi MLS zawodnicy z Nowego Jorku zaprezentowali swoją "tajną broń". Tak rozegrali rzut wolny, że gracze FC Dallas kompletnie się pogubili w kryciu i w efekcie po chwili piłka wpadła do ich siatki.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj