Dziennik Gazeta Prawana logo

Liga francuska: Gol Glika dał zwycięstwo Monaco na inaugurację [WIDEO]

5 sierpnia 2017, 07:57
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Kamil Glik
Kamil Glik/PAP/EPA
Kamil Glik był autorem gola, który dał zwycięstwo Monaco 3:2 w meczu z Toulouse. To było pierwsze spotkanie w sezonie 2017/18 francuskiej ekstraklasy piłkarskiej. Polski obrońca na listę strzelców wpisał się w 70. minucie.

Wygrana obrońcom tytułu nie przyszła łatwo. Dwukrotnie bowiem prowadzenie obejmowali goście. Już w szóstej minucie gola dla Toulouse zdobył Zinedine Machach, a jeszcze przed przerwą wyrównał Jemerson.

>>>Monaco - Toulouse 3:2. Zobacz gole

Druga połowa również zaczęła się od szybkiego gola przyjezdnych. Tym razem na listę strzelców wpisał się Andy Delort. Do remisu doprowadził natomiast Kolumbijczyk Radamel Falcao.

W 70. minucie Monaco miało rzut wolny. Joao Moutinho zagrał piłkę w pole karne, ta musnęła głowę Glika i wpadła do siatki.

Pozostałe spotkania 1. kolejki odbędą się w sobotę i niedzielę. Paris Saint-Germain podejmie Amiens.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło PAP
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj