Krychowiak trafił do siatki w 90+4. minucie. Defensywny pomocnik zachował się bardzo dobrze tuż przed bramką gospodarzy - nie dał się przepchnąć rywalowi i skutecznie trafił głową w piłkę, odbitą wcześniej przez bramkarza. Dzięki temu zapewnił wygraną swojej drużynie.

To pierwsza ligowa bramka Krychowiaka w tym sezonie.

Lokomotiw prowadził od 15. minuty po trafieniu Fiodora Smołowa, a asystę przy tym golu zaliczył Maciej Rybus. Gospodarze wyrównali w 88. minucie.

Obaj reprezentanci Polski rozegrali w sobotę całe spotkanie.

Aktualny wicemistrz Rosji po czterech kolejkach tych rozgrywek ma siedem punktów.

Co ciekawe, w poprzednim sezonie Krylia Sowietow i Lokomotiw również zagrały ze sobą w czwartej kolejce (19 sierpnia 2018 roku), także w Samarze i również Krychowiak przesądził o zwycięstwie gości - wówczas 1:0.