Dziennik Gazeta Prawana logo

Koszmarny mecz polskiego bramkarza. Drągowski cztery razy wyjmował piłkę z siatki [WIDEO]

21 grudnia 2019, 08:59
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Bartłomiej Drągowski (z lewej)
Bartłomiej Drągowski (z lewej)/PAP/EPA
Bartłomiej Drągowski będzie chciał jak najszybciej zapomnieć o piątkowym wieczorze. Polski bramkarz w meczu 17. kolejki ligi Włoskiej aż czterokrotnie skapitulował, a jego Fiorentina przegrała na własnym boisku z AS Roma 1:4.

Włoscy dziennikarze nie zostawili na Polaku suchej nitki. Wystawili mu najgorszą notę w zespole. Według nich nasz rodak mógł lepiej zachować się przy trzecim i czwartym golu dla ekipy gości.

Bramki dla Romy zdobyli: Edin Dżeko, Aleksandar Kolarov, Lorenzo Pellegrini i Nicolo Zaniolo. Honorowego gola dla gospodarzy strzelił Milan Badelj.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj