W Sheffield jedyną bramkę w 53. minucie zdobył Argentyńczyk Sergio Aguero.

Na stadionie Tottenhamu gospodarze prowadzili od 13. minuty po trafieniu belgijskiego obrońcy Jana Vertonghena. Zajmujący ostatnie miejsce w tabeli ekstraklasy goście wyrównali 78. minucie, a na listę strzelców wpisał się reprezentant Szwajcarii Josip Drmic.

Dogrywka nie przyniosła zmiany rezultatu. Rzuty karne skuteczniej egzekwowali piłkarze Norwich, wygrywając 3-2.

Trwa ładowanie wpisu

W trzecim środowym meczu ekipa Leicester City pokonała u siebie drugoligowy Birmingham FC 1:0, a gola w 82. minucie strzelił portugalski obrońca Ricardo Pereira.

We wtorek trzeciej porażki w czterech ostatnich meczach, licząc wszystkie rozgrywki, doznali piłkarze Liverpoolu, ulegając na wyjeździe Chelsea Londyn 0:2.

W pozostałych wtorkowych meczach lider zaplecza angielskiej ekstraklasy West Bromwich Albion, bez Kamila Grosickiego, przegrał z Newcastle United 2:3, a również drugoligowy Reading FC uległ po dogrywce Sheffield United 1:2.

W poniedziałek awans wywalczył Arsenal. "Kanonierzy" pokonali na wyjeździe występujący na trzecim poziomie Portsmouth 2:0.

Tę fazę rozgrywek zakończy w czwartek mecz drugoligowego Derby County z Manchesterem United.