Niemiecki klub sprzęt dostarczał zawodnikom prosto do ich domów. Początkowo - po zawieszeniu Bundesligi - piłkarze mistrza kraju dostali wolne do wtorku. Okazało się jednak, że wspólne treningi nadal nie są możliwe, dlatego znaleziono inne rozwiązanie.

Reklama

Lewandowski niemal codziennie publikuje w mediach społecznościowych zdjęcie z treningu. Kapitan polskiej reprezentacji dochodzi do siebie po kontuzji i jeszcze nie mógłby uczestniczyć w normalnych zajęciach. W domu pomaga mu... córka Klara. Widać bowiem, że często ćwiczy razem ze swoim tatą.

Bundesliga zawiesiła wszystkie mecze do 2 kwietnia. Na razie jednak nie wiadomo, czy także po tym terminie będzie możliwe kontynuowanie sezonu.

W tej chwili o tym nie myślimy. Najważniejsze dla nas jest, by zadbać o zdrowie naszych piłkarzy i ich rodzin - podkreślił prezydent Bayernu Herbert Hainer.

Reklama

Pandemia zapalenia płuc wywoływanego przez nowy rodzaj koronawirusa wybuchła w grudniu w Wuhan w środkowych Chinach. Według oficjalnych danych potwierdzono dotychczas ponad 197 tys. przypadków zakażenia i ponad 7,9 tys. zgonów. Obecnie epicentrum znajduje się w Europie, gdzie liczba zarażonych z dnia na dzień drastycznie rośnie.