Obecnie Ronaldo gra w Juventusie Turyn, ale jak podają liczne iberyjskie media, chciałby wrócić do Madrytu. Jego agent Jorge Mendes jest już po pierwszych rozmowach z władzami klubu.

Reklama

Największym marzeniem Cristiano jest znowu założyć koszulkę Realu - napisała gazeta "As".

Fala krytyki

We Włoszech, po odpadnięciu Juventusu z Ligi Mistrzów, wylała się na Ronaldo fala krytyki. Dziennikarze i kibice obwiniają Portugalczyka za porażkę z FC Porto. Media donoszą, że 36-letni napastnik nie czuje się najlepiej w Turynie i chciałby znowu wrócić do znanego sobie środowiska w Madrycie. Wybrany pięciokrotnie najlepszym piłkarzem globu Ronaldo strzelił w tym sezonie 27 bramek w 32 meczach. Kontrakt z Juve obowiązuje go jeszcze rok, ale "CR7" chętnie by go wcześniej rozwiązał.

Ronaldo mówił w wywiadzie pod koniec ubiegłego roku, że nie myśli jeszcze o zakończeniu kariery. Mam nadzieję grać jeszcze przez wiele, wiele lat, ale nigdy nic nie wiadomo - powiedział pięciokrotny zdobywca Złotej Piłki.

Wciąż jestem sprawny, czuję się świetnie, to dobry czas w moim życiu. Przyszłość widzę w bardzo jasnych barwach, jestem z tego zadowolony - dodał.

Ronaldo do Juventusu przeniósł się latem 2018 roku. Podano, że koszt transferu wyniósł 100 mln euro. Ale to właśnie w barwach Realu Madryt Portugalczyk przeżył najlepszy okres w karierze.

W barwach "Królewskich" grał dziewięć sezonów. W tym czasie czterokrotnie wygrał Ligę Mistrzów i dwa razy wywalczył tytuł mistrza Hiszpanii. W 438 spotkaniach zdobył 451 goli.