Już w dziewiątej minucie Drągowskiego pokonał Szwed Zlatan Ibrahimovic. W 17. wyrównał natomiast Erick Pulgar.

Kontuzja Polaka

Drągowski boisko opuścił w 44. minucie. Chwilę wcześniej przy wykopie piłki poczuł ból, usiadł na murawie i nie mógł kontynuować gry.

Drugą połowę lepiej zaczęli gospodarze, którym w 51. minucie prowadzenie dał Franck Ribery. Później jednak przewagę miał Milan. Szybko na 2:2 trafił Brahim Diaz, a w 72. minucie zwycięstwo zapewnił gościom Hakan Calhanoglu.

Milan w tabeli jest drugi. Do prowadzącego lokalnego rywala Interu Mediolan traci sześć punktów. W dodatku lider ma rozegrany o jeden mecz mniej, bo z powodu przypadków zachorowań na COVID-19 przełożono spotkanie z Sassuolo.

Maleją szanse na obronę tytułu przez Juventus Turyn. Kilka godzin wcześniej "Stara Dama", z Wojciechem Szczęsnym w bramce, niespodziewanie przegrała u siebie z Benevento 0:1.