Zieliński otworzył wynik spotkania w 28. minucie.

Trzy minuty później po jego podaniu na 2:0 podwyższył Hiszpan Fabian Ruiz.

Tuż przed przerwą kontaktową bramkę zdobył Stefano Okaka. Po zmianie stron gole dla Napoli strzelili jeszcze Meksykanin Hirving Lozano, Giovanni Di Lorenzo i Lorenzo Insigne. Polak opuścił boisko w 76. minucie przy prowadzeniu gospodarzy 4:1.

Napoli spisuje się pod koniec sezonu bardzo dobrze. W 14 ostatnich spotkaniach w Serie A dziesięciokrotnie wygrało i doznało tylko jednej porażki. Zieliński również się rozkręca. We wtorek zdobył swoją ósmą bramkę w sezonie. W poprzednim meczu ze Spezią (4:1) także zaliczył trafienie i asystę.

Drużyna z Neapolu wróciła na drugie miejsce w tabeli, ale ma tylko punkt przewagi nad Atalantą Bergamo i AC Milan oraz cztery nad ustępującym mistrzem Juventusem Turyn. Rywale Napoli mają jeszcze przed sobą mecze 36. kolejki. Dla jednego z tych zespołów zabraknie miejsca w następnej edycji Ligi Mistrzów.