28-letni napastnik rozegrał cały mecz. Trafił do siatki w 83. minucie, ustalając wynik.

Trwa ładowanie wpisu

Przy jego golu asystował Brazylijczyk Sergio Santos, który na początku spotkania zdobył bramkę na 1:0 (ekipa DC wyrównała w 51. minucie z rzutu karnego).

Krótko po trafieniu Przybyłki mecz, po uderzeniu pioruna, został przerwany na ponad 90 minut.

Gospodarze wystąpili mocno osłabieni, bez kilku piłkarzy kontuzjowanych oraz tych, którzy występują obecnie w swoich drużynach narodowych.

Philadelphia Union nie przegrała ostatnich 10 meczów z DC United (seria rozpoczęła się w 2017 roku), zwyciężając aż w dziewięciu z nich.

W tabeli Konferencji Wschodniej Union zajmują drugie miejsce z dorobkiem 23 punktów w 14 meczach. Do prowadzącego New England Revolution Adama Buksy tracą cztery punkty. Ekipa DC United jest dziewiąta (16 pkt).