Świderski, który grał do 77. minuty, trafił do siatki w 67., dając gospodarzom prowadzenie 2:1.
PAOK w ośmiu spotkaniach zdobył 16 punktów i jest wiceliderem tabeli greckiej ekstraklasy. Prowadzi Olympiakos Pireus - 20.
Na czele klasyfikacji strzelców w Grecji z ośmioma golami jest Hiszpan Carlitos - były piłkarz m.in. Legii Warszawa i Wisły Kraków.
Michał Ignasiewicz, dziennikarz, redaktor Dziennik.pl. Warszawiak, po dwóch szkołach Mistrzostwa Sportowego. Siatkarzem nie został, bo zabrakło mu wzrostu, w piłce nożnej nie zrobił kariery, bo byli lepsi. Ale do trzech razy sztuka, więc spełnia się w roli dziennikarza sportowego. Zaczynał gdy miał 20 lat w Super Expressie. Później był m.in. Przegląd Sportowy, Dziennik, Futbol News. Fan futbolu nie tylko tego na poziomie Ligi Mistrzów. Po pracy sam zasiada na ławce trenerskiej i prowadzi swoją piłkarską drużynę. Ukończył Wyższą Szkołę Dziennikarską im. Melchiora Wańkowicza i Akademię im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku.