Dziennik Gazeta Prawana logo

Ansu Fati obrabowany podczas meczu Barcelony

22 listopada 2021, 21:18
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Ansu Fati
<p>Ansu Fati</p>/Newspix
W trakcie sobotniego meczu derbowego Barcelony z Espanyolem doszło do włamania do domu młodego piłkarza "Dumy Katalonii" Ansu Fatiego, który mimo kontuzji obserwował poczynania kolegów z trybun Camp Nou.

W domu w miejscowości Sant Cugat przebywali członkowie rodziny zawodnika, ale oglądali transmisję telewizyjną na parterze, a włamywacze w tym czasie plądrowali pokoje na piętrze.

Według gazety "La Vanguardia", kiedy osoby przebywające na dole usłyszały dziwne odgłosy z góry, zawiadomiły policję. Zanim funkcjonariusze dotarli na miejsce, włamywacze zdążyli już uciec.

Fati zgłosił policji kradzież gotówki, biżuterii i zegarków. Wartość skradzionych rzeczy pozostaje nieznana.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło PAP
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj