Bramki zdobyli w 34. minucie Turek Hakan Calhanoglu i w doliczonym czasie drugiej połowy Argentyńczyk Lautaro Martinez z rzutu karnego. Inter jest niepokonany w ostatnich dziewięciu spotkaniach, wliczając Serie A i Ligę Mistrzów.

Mediolańczycy zgromadzili 31 punktów, Venezia ma 15 i jest na 15. pozycji.

Wcześniej w sobotę Juventus Turyn niespodziewanie przegrał u siebie z Atalantą Bergamo 0:1. Cały mecz w bramce gospodarzy rozegrał Wojciech Szczęsny. W 28. minucie mocnym strzałem z kilkunastu metrów pokonał go Kolumbijczyk Duvan Zapata.

Niepokonana od ośmiu meczów Atalanta umocniła się na czwartym miejscu z dorobkiem 28 punktów. Juventus ma 21 "oczek" i jest na ósmej pozycji.

Na prowadzeniu są ekipy Napoli oraz AC Milan, które zgromadziły po 32 punkty. Swoje spotkania 14. kolejki zespoły te rozegrają w niedzielę, odpowiednio, z Sassuolo i Lazio Rzym.