Grający w Chicago Fire Przybyłko wpisał się na listę w 30. i 82. minucie wygranego przez jego zespół u siebie 3:1 meczu ze Sportingiem Kansas City. Trzeciego gola dla drużyny z Chicago zdobył w 50. minucie z rzutu karnego słynny Szwajcar Xherdan Shaqiri.

Trwa ładowanie wpisu

Chicago Fire po czterech kolejkach zajmuje drugie miejsce w Konferencji Wschodniej.

Świderski strzelił dwa gole dla Charlotte FC w wygranym 3:1 na własnym stadionie spotkaniu z New England Revolution. Polak trafił do siatki w 6. i 57. minucie. Charlotte FC zajmuje 12. miejsce w Konferencji Wschodniej.

Niezgoda zdobył bramkę dla Portland Timbers w przegranym 1:4 wyjazdowym meczu z FC Dallas. Timbers zajmują dziewiąte miejsce w Konferencji Zachodniej.