33-letni Perisic będzie ponownie współpracować z Antonio Conte, byłym trenerem Interu. Obaj razem świętowali zdobycie mistrzostwa Włoch w 2021 roku.
Chorwat ma w dorobku również dwa tytuły mistrza Niemiec, zdobyte z Borussią Dortmund w 2012 oraz z Bayernem Monachium w 2020 roku. Z tym ostatnim klubem triumfował także w Lidze Mistrzów w 2020.
Conte został szkoleniowcem Tottenhamu w listopadzie ubiegłego roku. Włoch odniósł już sukces, zajmując w ekstraklasie angielskiej czwarte miejsce, premiowane grą w Lidze Mistrzów, do której Spurs wracają po dwuletniej przerwie.
Michał Ignasiewicz, dziennikarz, redaktor Dziennik.pl. Warszawiak, po dwóch szkołach Mistrzostwa Sportowego. Siatkarzem nie został, bo zabrakło mu wzrostu, w piłce nożnej nie zrobił kariery, bo byli lepsi. Ale do trzech razy sztuka, więc spełnia się w roli dziennikarza sportowego. Zaczynał gdy miał 20 lat w Super Expressie. Później był m.in. Przegląd Sportowy, Dziennik, Futbol News. Fan futbolu nie tylko tego na poziomie Ligi Mistrzów. Po pracy sam zasiada na ławce trenerskiej i prowadzi swoją piłkarską drużynę. Ukończył Wyższą Szkołę Dziennikarską im. Melchiora Wańkowicza i Akademię im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku.