Od pewnego czasu trwają spekulacje na temat przyszłości 37-letniego Ronaldo, który miał wyrazić chęć odejścia z klubu, aby w przyszłym sezonie grać w Lidze Mistrzów. Manchester United zajął dopiero szóste miejsce w Premier League i nie zakwalifikował się do tych elitarnych rozgrywek.

Reklama

Słynny Portugalczyk nie wyleciał z drużyną na przedsezonową trasę do Tajlandii, powołując się na problemy rodzinne. To jeszcze bardziej podsyciło spekulacje na temat możliwego transferu.

Klub z Old Trafford zapewnia jednak, że mający jeszcze roczny kontrakt Ronaldo nie jest na sprzedaż.

Teraz chęć zatrzymania u siebie utytułowanego piłkarza podtrzymał nowy szkoleniowiec Manchesteru United. Temat przyszłości Ronaldo zdominował konferencję prasową w Bangkoku, przed wtorkowym meczem towarzyskim z Liverpoolem.

Reklama

Planujemy z Cristiano ten sezon. Nie mogę się doczekać współpracy z nim – powiedział Ten Hag.

On nie jest na sprzedaż. Cristiano pozostaje w naszych planach i chcemy wspólnie odnieść sukces. Rozmawiałem z nim, zanim pojawił się ten temat. To była naprawdę dobrą rozmowa - dodał.

Poproszony o rozwinięcie tematu, Ten Hag powiedział: To sprawa między Cristiano a mną. Mogę tylko potwierdzić, że mamy ze sobą naprawdę udaną rozmowę - powtórzył.