Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Piłkarze Realu Madryt dostali nowe samochody. ZDJĘCIA

29 listopada 2013, 13:54
Cristiano Ronaldo i Audi RS6
Cristiano Ronaldo i Audi RS6 / Newspix / Caro Marin ALFAQUI
Cristiano Ronaldo i jego koledzy z Realu Madryt otrzymali nowe samochody na sezon 2013/14. Auta piłkarzom "Królewskich" podarowało Audi, które jest jednym ze sponsorów hiszpańskich klubów.
Reklama
Reklama
Tematy:
audi piłka nożna Cristiano Ronaldo real
Reklama

Komentarze (6)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • Arkadiusz Bubelski
  2013-12-12 03:17
  Swiat zwariował po prostu- pod sportowym newsem przesłanie do nawrócenia! Jezus by was w du_e kopnął raczej za takie wariactwa.
  0
  zgłoś
 • Marek
  2013-11-30 22:40
  Nareszcie ruszają sporty zimowe Myśleliście już coś nad zakładami? Jutro konkurs indywidualny...skoków narciarskich Myślicie że Piotrek Żyła dobije do podium? Może warto to obstawić? Betgun ma szeroką ofertę zakładów na ten turniej i w połączeniu ze startowym bonusem może warto w coś uderzyć? Sprubuj
  0
  zgłoś
 • ewa koby
  2013-11-30 19:21
  to starocie wywalili 2019 nie masz prawa jezdzic wszystkimi samo chodami ..
  0
  zgłoś
 • grin
  2013-11-30 09:06
  Przy ich zarobkach, to te auta są (dla nich) małym pocieszeniem
  0
  zgłoś
 • Konrad Wallenrod
  2013-11-30 09:06
  Re:Adam.Nie skracaj historii rodu ludzkiego.Najpierw poznaj Biblie nie tylko z litery ,ale i z Ducha Swietego.Z litery to ty juz poleciales daleko, za daleko.Przeczytaj List do Galatow rozdzial 1 wiersz 7-9.Dalej dokladnie Ksiege Daniela rozdzialy 7-12.Apokalipse sw.Jana rozdzialy19-20.Przed Armagedonem ma ktos przyjsc w swoim imieniu,antychryst.Drugi list do Tesaloniczan rozdzial 2.Pierwszy List do Koryntian rozdzial 15 wiersz 50-53.Pierwszy list do Kolosan rozdzial 4 wiersz 3-18.Ew.sw Mateusza. rozdzial 24 wiersz 4-41.Ew.sw. Lukasza rozdzial 17 wiersz 34-36.List do Galatow rozdzial 4 wiersz 4-7.Ew.sw. Jana rozdzial 16 wiersz 7-15.Chrzescijanie nie potrzebuja zadnych objawien niewiadomego pochodzenia,slowo Boze, raz zostalo nam dane z nieba.Co prawda w ostatnich czasach beda sie dzialy przejawy dzialanosci Ducha Swietego ale w ramach Ksieg Bogo -natchnionych.Ksiega Przyslow rozdzial 30 wiersz 5-6.Kazde slowo Boga w ogniu wyprobowane ,tarcza jest dla tych,co Don sie uciekaja.Do slow Jego nic nie dodawaj ,by cie nie skaral : nie uznal za klamce.
  0
  zgłoś
 • adam
  2013-11-29 16:51
  Dwie komety zderzą się, Mój KRZYŻ pojawi się na czerwonym niebie Orędzie nr 106 z serii Ostrzeżenie. Niedziela, 5 czerwca 2011, godz.16.30 Moja droga, ukochana Córko, czas jest bliski. Ostrzeżenie jest teraz blisko. Z wielkim smutkiem muszę ci powiedzieć, że wiele dusz nie zwróciło uwagi na przekazy o Ostrzeżeniu. Moje Słowo trafia na głuche uszy. Dlaczego nie słuchają? Nie tylko daję im Mój Wielki Dar Miłosierdzia, gdy obleję Moimi Łaskami cały świat, ale również próbuję przygotować ich do tego Wydarzenia. Wiele milionów grzeszników ucieszy się, gdy pokazane im będzie Moje Wielkie Miłosierdzie. Inni nie będą mieli szansy, by uzyskać zbawienie w tym czasie, ponieważ umrą od wstrząsu. Moja córko, musisz zrobić wszystko, aby ostrzec świat, bo to Wielkie Wydarzenie będzie wstrząsem dla każdego. Będziecie widzieć wielkie znaki na niebie zanim OSTRZEŻENIE będzie miało miejsce. GWIAZDY kolidować będą z takim impetem, że człowiek mylnie oceni spektakl widziany na niebie, jako katastrofalny. Wynikiem zderzenia komet będzie wielkie czerwone niebo, a znak Mojego Krzyża stanie się widoczny dla wszystkich na całym świecie. Wielu będzie się bać, ale Ja mówię: radujcie się, bo po raz pierwszy w swoim życiu zobaczycie prawdziwie Boski Znak, oznaczający wspaniałą wiadomość dla grzeszników na całym świecie. Ujrzycie MÓJ KRZYŻ i będziecie wiedzieć, że Moje Wielkie Miłosierdzie dawane jest każdemu z was, Moich drogich Dzieci. Bo z tej głębokiej trwałej Miłości, którą zachowuję dla was, ​​umarłem dobrowolnie na krzyżu, aby was zbawić. Gdy zobaczycie krzyże na niebie podczas Ostrzeżenia, będziecie wiedzieć, że jest to znak Mojej Miłości do was. Módlcie się Moi ukochani wyznawcy, aby wasi bracia i siostry mogli się cieszyć, gdy także im pokazany zostanie Dowód Mojego Istnienia. Módlcie się, aby zaakceptowali, że jest to ich szansa rehabilitacji w Moich oczach; że ten Wielki Akt Miłosierdzia będzie ratować ich dusze, jeżeli pozwolą Mi sobie pomóc. Pokazane wam zostanie jak to jest – umrzeć w stanie grzechu śmiertelnego Ostrzeżenie będzie OCZYSZCZAJĄCYM doświadczeniem dla was wszystkich. (...) Jezus Chrystus
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama