Dziennik Gazeta Prawana logo

MŚ 2022: Walter Zenga najdłużej niepokonanym bramkarzem na mundialu

2 listopada 2022, 10:25
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Walter Zenga
<p>Walter Zenga</p>/Shutterstock
Włoch Walter Zenga pozostaje najdłużej niepokonanym bramkarzem w historii piłkarskich mistrzostw świata. Na turnieju w swojej ojczyźnie w 1990 roku zachował czyste konto przez 517 minut. Drugie miejsce pod tym względem, z wynikiem gorszym o 16 minut, zajmuje Anglik Peter Shilton.
Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło PAP
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj