Meksykanie mieli przewagę w meczu z Polską, oddali więcej strzałów, ale akurat najlepszą okazję mieli biało-czerwoni - w 58. minucie Robert Lewandowski nie wykorzystał rzutu karnego.

W pierwszej połowie powinniśmy być dokładniejsi pod bramką Polaków – powiedział dziennikarzom Martino.

Jak przypomniał, w tej części gry jego podopieczni stworzyli trzy groźne okazje. Chwalił natomiast swój zespół za inne elementy.

Bardzo dobrze spisaliśmy się pod względem intensywności i kontrolowania tempa gry, a także umiejętnie pilnowaliśmy, aby Polska nie przeszła do kontrataku - podkreślił.

W drugiej połowie mieliśmy sytuacje, zwłaszcza Alexisa Vegi i Hirvinga Lozano. Natomiast w końcowej fazie meczu opieraliśmy się już głównie na naszym środkowym napastniku - dodał.

Brakowało nam większej celności strzału - podsumował Martino.

W innym wtorkowym meczu grupy C Arabia Saudyjska sensacyjnie pokonała Argentynę 2:1.