Dziennik Gazeta Prawana logo

Michał Bąkiewicz zagra w Skrze Bełchatów

13 października 2007, 15:21
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
To istny wyścig zbrojeń. Najpierw Skrę Bełchatów zasilił słynny Stephane Antiga. Dziś kontrakt z zespołem siatkarskich mistrzów Polski podpisał reprezentant naszego kraju - Michał Bąkiewicz. Jak widać, szefowie Skry poważnie myślą o zawojowaniu Ligi Mistrzów.

Działacze doskonale zdawali sobie sprawę, że przed przystąpieniem do rywalizacji w europejskich pucharach skład ich drużyny potrzebuje wzmocnień. Nie czekali z założonymi rękoma i od razu po zakończeniu sezonu przystąpili do poszukiwań odpowiednich zawodników.

Pierwszy do drużyny z Bełchatowa dołączył as reprezentacji Francji Stephane Antiga. Teraz w jego ślady poszedł Bąkiewicz.

"Bączek" już kiedyś grał w drużynie z Bełchatowa. Teraz ze swoim starym-nowym klubem związał się dwuletnią umową. Bąkiewicz jest kolejnym zawodnikiem, który wraca do Bełchatowa z AZS Olsztyn. Przed rokiem na podobny ruch zdecydował się Piotr Gruszka.


Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Michał Ignasiewicz
Michał Ignasiewicz

Michał Ignasiewicz, dziennikarz, redaktor Dziennik.pl. Warszawiak, po dwóch szkołach Mistrzostwa Sportowego. Siatkarzem nie został, bo zabrakło mu wzrostu, w piłce nożnej nie zrobił kariery, bo byli lepsi. Ale do trzech razy sztuka, więc spełnia się w roli dziennikarza sportowego. Zaczynał gdy miał 20 lat w Super Expressie. Później był m.in. Przegląd Sportowy, Dziennik, Futbol News. Fan futbolu nie tylko tego na poziomie Ligi Mistrzów. Po pracy sam zasiada na ławce trenerskiej i prowadzi swoją piłkarską drużynę. Ukończył Wyższą Szkołę Dziennikarską im. Melchiora Wańkowicza i Akademię im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku.

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraProsty quiz z geografii. Każdy powinien trafić przynajmniej 6/10. Mistrzowie nie popełnią błędu »
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj