W piątek nasi siatkarze pokonali Argentynę 3:1. Dziś oba zespoły zagrają w Lidze Światowej po raz drugi. Trenerzy reprezentacji siatkarzy Polski Raul Lozano i Argentyny Jon Uriarte zapowiedzieli, że mecz w Bydgoszczy będzie jeszcze lepszy niż ten w Poznaniu.
Polska i Argentyna z pewnością będą grały jeszcze lepiej niż w piątek. Oba zespoły poznały bowiem na czym polega gra rywali. "Jestem przekonany, że to
będzie bardzo dobre spotkanie" - powiedział trener Polaków. Lozano podkreślił, że pierwszy mecz pozwolił rozgryźć taktykę przeciwników.
Argentyńscy szkoleniowcy i zawodnicy też wyciągnęli wnioski ze spotkania w Poznaniu. "Mamy świadomość, że polska drużyna jest w trochę lepszej sytuacji, jest bardziej dojrzała i potrzebuje mniej czasu na poprawienie niedociągnięć. Dobre momenty w grze naszego zespołu były widoczne w Poznaniu. Obiecuję że zrobimy wszystko, by te momenty w niedzielę trwały jak najdłużej" - zapowiedział argentyński szkoleniowiec.
Argentyńscy szkoleniowcy i zawodnicy też wyciągnęli wnioski ze spotkania w Poznaniu. "Mamy świadomość, że polska drużyna jest w trochę lepszej sytuacji, jest bardziej dojrzała i potrzebuje mniej czasu na poprawienie niedociągnięć. Dobre momenty w grze naszego zespołu były widoczne w Poznaniu. Obiecuję że zrobimy wszystko, by te momenty w niedzielę trwały jak najdłużej" - zapowiedział argentyński szkoleniowiec.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Michał Ignasiewicz
Michał Ignasiewicz, dziennikarz, redaktor Dziennik.pl. Warszawiak, po dwóch szkołach Mistrzostwa Sportowego. Siatkarzem nie został, bo zabrakło mu wzrostu, w piłce nożnej nie zrobił kariery, bo byli lepsi. Ale do trzech razy sztuka, więc spełnia się w roli dziennikarza sportowego. Zaczynał gdy miał 20 lat w Super Expressie. Później był m.in. Przegląd Sportowy, Dziennik, Futbol News. Fan futbolu nie tylko tego na poziomie Ligi Mistrzów. Po pracy sam zasiada na ławce trenerskiej i prowadzi swoją piłkarską drużynę. Ukończył Wyższą Szkołę Dziennikarską im. Melchiora Wańkowicza i Akademię im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku.
Zobacz
|