Przez lata poznajesz tysiące osób, aż pewnego dnia spotykasz kogoś, kto zmienia twoje życie. Na zawsze. Tak było z Agatą. Odnosząca międzynarodowe sukcesy siatkarka zakochuje się bez pamięci w Jacku. O takiej miłości marzyła przez całe życie. Wszystko miało być jak w bajce - piękny ślub, dzieci i dom w górach. Te plany przerywa jeden telefon. Po dramatycznej informacji Agata rozpocznie wyścig z czasem - tak fabułę opisują twórcy filmu, informuje strona PZPS.

Reklama

http://www.youtube.com/watch?v=AVJNJn_D_KY

W postać Agaty Mróz-Olszewskiej wcieliła się absolwentka krakowskiej PWST, aktora młodego pokolenia Olga Bołądź; jej filmowym partnerem jest Michał Żebrowski. Grają też między innymi: Danuta Stenka, Marek Kasprzyk, Hanna Konarowska, Andrzej Mastalerz, Maria Gładkowska, Przemysław Cypryański.

Młoda aktorka zagrała Agatę Mróz / Piotr Rewucki

Choroba (mielodysplazja szpiku kostnego) wielokrotnej reprezentantki Polski, dwukrotnej mistrzyni Europy (2003 i 2005), oraz walka o powrót do zdrowia poruszyła nie tylko sportowe środowisko. W 2007 roku postanowiła przerwać karierę. W tym samym roku wyszła za mąż za Jacka Olszewskiego. W styczniu 2008 roku ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Liliana urodziła się cztery miesiące później, a w maju Agata Mróz-Olszewska przeszła udany zabieg przeszczepu szpiku kostnego. Zmarła jednak czternaście dni po nim w wyniku komplikacji. 4 czerwca minie czwarta rocznica śmierci.