Dziennik Gazeta Prawana logo

Delecta przegrała z Resovią w drugim meczu półfinałowym

11 marca 2013, 21:22
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Delecta Bydgoszcz - Resovia Rzeszów
Delecta przegrała z Resovią w drugim meczu półfinałowym/Agencja Gazeta
Siatkarze Delecty Bydgoszcz przegrali z Resovią Rzeszów 1:3 (22:25, 25:18, 24:26, 23:25) w drugim meczu półfinałowym Plusligi.

W rywalizacji do trzech zwycięstw jest remis 1:1. Kolejne dwa mecze rozegrane zostaną w Rzeszowie 24 i 25 marca.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło IAR
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj