Dziennik Gazeta Prawana logo

Rosyjscy siatkarze mistrzami Europy. W finale pokonali Włochów

29 września 2013, 20:10
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Rosjanie pokonali Włochów
Rosjanie pokonali Włochów/Newspix
Siatkarze Rosji zdobyli złoty medal mistrzostw Europy. W finale Rosjanie pokonali Włochów 3:1 (25:20, 25:22, 22:25, 25:17). To pierwsze w historii złoto dla Rosji. Wcześniej reprezentacja ZSRR dwanaście razy wygrywała mistrzostwa Europy.

Brązowy medal zdobyli Serbowie, którzy w meczu o trzecie miejsce pokonali Bułgarów 3:0. 

Reprezentacja Polski ME zakończyła w barażach. Biało-czerwoni zajęli drugie miejsce w swojej grupie i o prawo gry w ćwierćfinale walczyli z Bułgarami. Po dramatycznym pojedynku nasi siatkarze przegrali 2:3.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło IAR
Tematy: siatkówka
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj