Dziennik Gazeta Prawana logo

Orlen Liga: Aluprof lepszy od Muszynianki

11 listopada 2013, 08:42
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Aluprof lepszy od Muszynianki
Aluprof lepszy od Muszynianki/Newspix
Siatkarki Aluprofu Bielsko-Biała pokonały na wyjeździe Muszyniankę Fakro Muszyna 3:1 (25:22, 25:22, 24:26, 25:21) w meczu VI kolejki Orlen Ligi.

To czwarte zwycięstwo Aluprofu, który z 11 punktami zajmuje 4. miejsce w tabeli. Muszynianka ma 7 punktów i jest siódma. Prowadzi Chemik Police, który jak dotąd odniósł komplet zwycięstw.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło IAR
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj