W drużynie doszło do sporych zmian, największe gwiazdy dostały wolne po udanych eliminacjach mistrzostw Europy 2015, szansę na grę będą mieli zmiennicy.

Reklama

Na krótkie urlopy po sezonie klubowym i początku sezonu reprezentacyjnego udali się Bartosz Kurek, Michał Winiarski, Paweł Zagumny, Mariusz Wlazły, Piotr Nowakowski, Marcin Możdżonek i Paweł Zatorski. W meczach z Brazylią nie zagra też kontuzjowany Michał Kubiak.

Do Brazylii udają się natomiast nieobecni w kwalifikacjach Mistrzostw Europy: Łukasz Perłowski, Rafał Buszek, Wojciech Ferens, Paweł Woicki, Krzysztof Ignaczak, Dawid Konarski i Andrzej Wrona. Z kadrą leci też Mateusza Mika, grający w rewanżowym turnieju w Słowenii mimo, że nabawił się tam drobnego urazu kostki.

Polska po wyjazdowych meczach z Brazylią, w kolejnym tygodniu zagra na wyjeździe z Włochami. 13. i 15. czerwca podejmiemy reprezentację Italii u siebie, 20. i 22. czerwca zagramy rewanżowe mecze z Brazylią także na własnym terenie, a następnie czeka nas wyjazd do Teheranu na mecze z Iranem i rewanżowe spotkania 4. i 5. lipca w Polsce.