Dziennik Gazeta Prawana logo

Giba zakończył karierę. Słynny siatkarz na emeryturze

3 sierpnia 2014, 07:57
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Giba
Giba/AP
Brazylijski siatkarz Giba zakończył karierę sportową. To jeden z najwybitniejszych siatkarzy w historii, który w reprezentacyjnej karierze osiągnął wszystko co było do osiągnięcia.

W dorobku ma m. in. złoty medal igrzysk olimpijskich w Atenach (2002), trzykrotnie zdobywał tytuł mistrza świata (2002, 2006, 2010), a ponadto razem z reprezentacją Brazylii 8-krotnie wygrywał Ligę Światową. Ostatnio grał w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, w klubie Al Nasr Dubai EAU.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło IAR
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj