Drużyna rozegra mecz pokazowy w dotychczas niespotykanej formule, będzie grała przeciwko… sobie samej. Trenerem AllStar All Time został Vladmir Alekno, doskonale znany kibicom trener Zenitu Kazań. Będzie też okazja do zdobycia autografów przed meczem.

Oprócz meczu swój 500 koncert zagra idol nastolatek Dawid Kwiatkowski. Show jest również okazją do zainaugurowania programu społecznego „Graj o siebie, wygraj przyszłość”, którego celem jest aktywizacja sportowa dzieci i młodzieży, walka z chorobami cywilizacyjnymi i propagowanie zdrowego trybu życia. Formuła łącząca występy artystyczne młodych idoli z rozgrywkami sportowych legend ma na celu łączyć pokolenia i wskazywać uniwersalne wartości. Prace promocyjne nad projektem są już w fazie realizacji w Polsce odbywają się treningi z gwiazdami siatkówki pod hasłem „Graj o siebie, wygraj przyszłość”, na których dzieci, młodzież ale również dorośli mają możliwość zagrania w siatkówkę m.in. z Pawłem Zagumnym.

Sponsorami programu oraz show zostały firmy Bio-Gen oraz Procam, którym bliskie są założenia projektu. Dzięki ich pomocy do Polski we wtorek przyleciał jeden z najbardziej znanych i utytułowanych zawodników na świecie Gilberto de Godoy Filho, znany jako Giba. W ramach promocji projektów, Giba odbył już kilka treningów z dziećmi w szkołach podstawowych.

Relacje z treningów oraz spotkań z dziećmi w ramach projektu „Graj o siebie wygraj przyszłość” można zobaczyć na Facebook, All Star Volley, Procam, Biogen, Paweł Zagumny, Giba7Poland.

Bilety do nabycia na Ticketos.pl oraz ebilet.pl