Siatkarze Grupy Azoty Zaksy Kędzierzyn-Koźle przegrali u siebie z rosyjskim Kuzbassem Kemerowo 1:3 (25:21, 23:25, 18:25, 20:25) w rewanżowym spotkaniu ćwierćfinałowym Ligi Mistrzów i odpadli z rozgrywek. Pierwszy mecz zakończył wygraną polskiego zespołu 3:2.
Pojedynek rozegrano w hali "Azoty" bez udziału publiczności.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło PAP
Zobacz
|