Dziennik Gazeta Prawana logo

Czesi w półfinale hokejowych mistrzostw świata

22 maja 2014, 18:00
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Mecz Czechy - USA
Czesi w półfinale hokejowych mistrzostw świata/PAP/EPA
Hokeiści Czech jako pierwsi awansowali do półfinału Mistrzostw Świata. Drużyna naszych południowych sąsiadów pokonała w ćwierćfinale Stany Zjednoczone 4:3.

To Amerykanie prowadzili, ale kolejne cztery gole strzelili Czesi. W końcówce reprezentacja USA zmniejszyła rozmiary porażki, ale do dogrywki nie udało się już doprowadzić. Dzięki wygranej Czesi zrewanżowali się za porażkę w ćwierćfinałowym meczu podczas turnieju na igrzyskach olimpijskich w Soczi.

W pozostałych meczach ćwierćfinałowych Rosja gra z Francją, Kanada z Finlandią, a Szwecja z Białorusią. 

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło IAR
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj