Dziennik Gazeta Prawana logo

Tylko jedna seria skoków w Wiśle. Fatalne wyniki Polaków

15 stycznia 2015, 19:21
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Kamil Stoch
Kamil Stoch/PAP
Fatalna pogoda sprawiła, że w Wiśle udało się rozegrać tylko jedną serię skoków. Niestety polscy skoczkowie nie liczyli się w walce o podium. Najlepszy z nich - Kamil Stoch - był dopiero 15.

Organizatorzy odwołali finałową serię konkursu Pucharu Świata w skokach narciarskich w Wiśle Malince. Zwyciężył Austriak Stefan Kraft. Drugie miejsce zajął Słoweniec Peter Prevc, a trzecie Niemiec Severin Freund.

Kamil Stoch zajął 15. miejsce, Dawid Kubacki 16., Aleksander Zniszczoł 21., Klemens Murańka 22., Jan Ziobro 23., Stefan Hula 27., a Piotr Żyła 29.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło IAR
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj