Reprezentant Polski zwyciężył po skokach na odległość 126 oraz 121,5 m (224,9 pkt) i wyprzedził Słoweńca Roka Justina (213,7 pkt). Trzecie miejsce ex aequo zajęli Stefan Hula i Austriak Phillipp Aschenwald (obaj 212,7 pkt). Tuż za podium, na piątym miejscu, uplasował się 18-letni Przemysław Kantyka (211,5 pkt).

Reprezentanci Polski zajmują czołowe lokaty w klasyfikacji generalnej Letniego Pucharu Kontynentalnego. Na czele jest Dawid Kubacki, który w niedzielę nie startował. Zawodnik Wisły Zakopane ma 200 punktów i o 25 wyprzedza Przemysława Kantykę. Trzecie miejsce zajmuje Stefan Hula, który ma 147 punktów.

Kolejne zawody Letniego Pucharu Kontynentalnego zostaną rozegrane 22 i 23 sierpnia w Kuopio (Finlandia).