Skoki narciarskie 2019/2020. Oto dotychczasowe wyniki i kalendarz:

Reklama

23-11-2019 Polska
Wisła HS 134 (K-120)
konkurs drużynowy
wyniki:
1.Austria
2.Norwegia
3.Polska
CZYTAJ WIĘCEJ






24-11-2019 Polska
Wisła HS 134 (K-120)
konkurs indywidualny
wyniki:
1.Daniel Andre Tande
2. Anze Lanisek
3. Kamil Stoch
CZYTAJ WIĘCEJ






30-11-2019 Finlandia
Ruka HS 142 (K-120)
konkurs indywidualny
wyniki:
1. Daniel Andre Tande
2. Philipp Aschenwald
3. Anze Lanisek





01-12-2019 Finlandia
Ruka HS 142 (K-120)
konkurs indywidualny
odwołany


07-12-2019 Rosja
Niżny Tagił HS 134 (K-120)
konkurs indywidualny
wyniki:
1. Yukiya Sato
2. Karl Geiger
3. Philipp Aschenwald
CZYTAJ WIĘCEJ






08-12-2019 Rosja
Niżny Tagił HS 134 (K-120)
konkurs indywidualny
wyniki:
1. Stefan Kraft
2. Killian Peier
3. Ryoyu Kobayashi





14-12-2019 Niemcy
Klingenthal HS 140 (K-125)
konkurs drużynowy
wyniki:
1 Polska
2. Austria
3. Japonia
CZYTAJ WIĘCEJ






15-12-2019 Niemcy
Klingenthal HS 140 (K-125)
konkurs indywidualny
wyniki:
1. Ryoyu Kobayashi
2. Stefan Kraft
3. Marius Lindvik
CZYTAJ WIĘCEJ






21-12-2019 Szwajcaria
Engelberg HS 140 (K-125)
konkurs indywidualny
wyniki:
1. Kamil Stoch
2. Stefan Kraft
3. Karl Gaiger
CZYTAJ WIĘCEJ






22-12-2019 Szwajcaria
Engelberg HS 140 (K-125)
konkurs indywidualny
wyniki:
1. Ryoyu Kobayashi
2. Peter Prevc
3. Jan Hoerl





29-12-2019 Niemcy
Oberstdorf HS 137 (K-120)
konkurs indywidualny
wyniki:
1. Ryoyu Kobayashi
2. Karl Gaiger
2. Dawid Kubacki
CZYTAJ WIĘCEJ






01-01-2020 Niemcy
Garmisch-Partenkirchen HS 142 (K-125)
konkurs indywidualny
wyniki:
1. Marius Lindvik
2. Karl Gaiger
3. Dawid Kubacki
CZYTAJ WIĘCEJ






Reklama

04-01-2020 Austria
Innsbruck HS 130 (K-120)
konkurs indywidualny
wyniki:
1. Marius Lindvik
2. Dawid Kubacki
3. Daniel Andre Tande
CZYTAJ WIĘCEJ






06-01-2020 Austria
Bischofshofen HS 142 (K-125)
konkurs indywidualny
wyniki:
1. Dawid Kubacki
2. Karl Gaiger
3. Marius Lindvik
CZYTAJ WIĘCEJ






11-01-2020 Włochy
Predazzo HS 135 (K-120)
konkurs indywidualny
wyniki:
1. Karl Gaiger
2. Stefan Kraft
3. Dawid Kubacki
CZYTAJ WIĘCEJ






12-01-2020 Włochy
Predazzo HS 135 (K-120)
konkurs indywidualny
wyniki:
1. Karl Gaiger
2. Stefan Kraft
3. Dawid Kubacki





18-01-2020 Niemcy
Titisee-Neustadt HS 142 (K-125)
konkurs indywidualny
wyniki:
1. Dawid Kubacki
2. Stefan Kraft
3. Ryoyu Kobayashi
CZYTAJ WIĘCEJ






19-01-2020 Niemcy
Titisee-Neustadt HS 142 (K-125)
konkurs indywidualny
wyniki:
1. Dawid Kubacki
2. Ryoyu Kobayashi
3. Timi Zajc





25-01-2020 Polska
Zakopane HS 140 (K-125)
konkurs drużynowy
wyniki:
1. Niemcy
2. Norwegia
3. Słowenia
CZYTAJ WIĘCEJ






26-01-2020 Polska
Zakopane HS 140 (K-125)
konkurs indywidualny
wyniki:
1. Kamil Stoch
2. Stefan Kraft
3. Dawid Kubacki
CZYTAJ WIĘCEJ






01-02-2020 Japonia
Sapporo HS 137 (K-123)
konkurs indywidualny
wyniki:
1. Yukiya Sato
2. Stefan Kraft
3. Dawid Kubacki





02-02-2020 Japonia
Sapporo HS 137 (K-123)
konkurs indywidualny
wyniki:
1. Stefan Kraft
2. Stephan Leyhe
3. Ryoyu Kobayashi





08-02-2020 Niemcy
Willingen HS 145 (K-130)
konkurs indywidualny
wyniki:
1. Stephan Leyhe
2. Marius Lindvik
3. Kamil Stoch





15-02-2020 Austria
Bad Mitterndorf HS 235 (K-200)
konkurs indywidualny
1. Piotr Żyła
2. Timi Zajc
3. Stefan Kraft




16-02-2020 Austria
Bad Mitterndorf HS 235 (K-200)
konkurs indywidualny
1. Stefan Kraft
2. Ryoyu Kobayashi
3. Timi Zajc




21-02-2020 Rumunia
Rasnov HS 97 (K-90)
konkurs indywidualny
1. Karl Geiger
2. Stephan Leyhe
3. Stefan Kraft
CZYTAJ WIĘCEJ





22-02-2020 Rumunia
Rasnov HS 97 (K-90)
konkurs indywidualny
1. Stefan Kraft
2. Karl Geiger
3. Constantin Schmid
CZYTAJ WIĘCEJ





28-02-2020 Finlandia
Lahti HS 130 (K-116)
konkurs indywidualny (dodatkowe zawody za odwołany konkurs w Ruka)
1. Stefan Kraft
2. Karl Geiger
3. Daniel Andre Tande




29-02-2020 Finlandia
Lahti HS 130 (K-116)
konkurs drużynowy
1. Niemcy
2. Słowenia
3. Austria




01-03-2020 Finlandia
Lahti HS 130 (K-116)
konkurs indywidualny
1. Karl Geiger
2. Stefan Kraft
3. Michael Hayboeck




07-03-2020 Norwegia
Oslo HS 134 (K-120)
konkurs drużynowy
1. Norwegia
2. Niemcy
3. Słowenia




08-03-2020 Norwegia
Oslo HS 134 (K-120)
konkurs indywidualny
ODWOŁANE


09-03-2020 Norwegia
Lillehammer HS 140 (K-123)
konkurs indywidualny
1. Peter Prevc
2. Markus Eisenbichler
3. Stephan Leyhe




10-03-2020 Norwegia
Lillehammer HS 140 (K-123)
konkurs indywidualny
1. Kamil Stoch
2. Ziga Jelar
3. Timi Zajc




Klasyfikacja PŚ (po 27 z 29 zawodów indywidualnych):
1. Stefan Kraft (Austria) 1659 pkt
2. Karl Geiger (Niemcy) 1519
3. Ryoyu Kobayashi (Japonia) 1178
4. Dawid Kubacki (Polska) 1169
5. Kamil Stoch (Polska) 1031
6. Stephan Leyhe (Niemcy) 917
7. Marius Lindvik (Norwegia) 906
8. Peter Prevc (Słowenia) 789
9. Daniel-Andre Tande (Norwegia) 721
10. Philipp Aschenwald (Austria) 622
11. Piotr Żyła (Polska) 617
...
38. Jakub Wolny (Polska) 58
42. Maciej Kot (Polska) 40
46. Stefan Hula (Polska) 31
51. Aleksander Zniszczoł (Polska) 18
61. Klemens Murańka (Polska) 8
















Klasyfikacja Pucharu Narodów:
1. Niemcy 5194
2. Austria 5041
3. Norwegia 4622
4. Polska 4272
5. Słowenia 4085
6. Japonia 3479





12-03-2020 Norwegia
Trondheim HS 138 (K-124)
konkurs indywidualny

14-03-2020 Norwegia
Vikersund HS 240 (K-200)
konkurs drużynowy

15-03-2020 Norwegia
Vikersund HS 240 (K-200)
konkurs indywidualny