W Toronto bramkę na wagę zwycięstwa Maple Leafs w 43. sekundzie doliczonego czasu gry zdobył Mitchell Marner.

Podawał mu William Nylander, który w sobotę zdobył dwa gole i miał trzy asysty. Mecz był bardzo wyrównany. Żadnemu z zespołów nie udało się udało uzyskać większej niż jednobramkowej przewagi.

W Dallas po dwóch tercjach był remis 2:2, a w trzeciej bramki już nie padły. Także dogrywka długo nie przynosiła rozstrzygnięcia i w końcu na 31 sekund przed jej zakończeniem Nils Lundkvist celnym strzałem zapewnił zwycięstwo gospodarzom. Stars w ciągu dwóch dni odnieśli dwa zwycięstwa po dogrywkach - w piątek także u siebie pokonali Ottawa Senators 4:3.

Red Wings nie potrafią wygrać w Dallas od lutego 2016 roku. W sobotę pewne powody do zadowolenia mógł mieć tylko David Perron, który zdobył bramkę w swoim 1000. meczu w barwach drużyny z Detroit.