Najlepsza dziś okazała się broniąca miana najlepszej biathlonistki poprzedniego sezonu Magdalena Neuner, która odniosła pierwsze w tym sezonie, a 12. w karierze zwycięstwo w pucharowych zawodach. O 0,2 wyprzedziła Kati Wilhelm, która podobnie jak trzecia na mecie Białorusinka Domraczewa na strzelnicy nie popełniła żadnego błędu.

Polki strzelały nie najgorzej, ale pobiegły słabo. Z dwoma rundami karnymi najlepsza z nich była Magdalena Gwizdoń, która została sklasyfikowana na 31. pozycji. Jedno pudło mniej zanotowała Agnieszka Grzybek, która ukończyła zawody na 34. miejscu i jako druga z "biało-czerwonych" zdobyła punkty PŚ.

Weronika Nowakowska zajęła 46. miejsce, Krystyna Pałka była 53., a Paulina Bobak uplasowała się na 74. pozycji.