Dziennik Gazeta Prawana logo

Ivanovic utknęła w toalecie, ale wygrała

14 października 2010, 21:27
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Ivanovic utknęła w toalecie, ale wygrała
PAP/EPA
Serbka Ana Ivanovic, po wygranej z Czeszką Barborą Zahlavovą-Strycovą 6:3, 6:2, awansowała do ćwierćfinału turnieju WTA Tour w Linzu (z pulą nagród 220 tys. dol.). Była liderka rankingu tenisistek zwyciężyła, choć została ukarana za... długi pobyt w toalecie.

Ivanovic poprosiła o przerwę na wizytę w toalecie już po pierwszym gemie meczu. Jednak przebywała tam dłużej niż pozwala regulamin, więc po powrocie na kort sędzia prowadzący spotkanie ukarał ją odebraniem czterech punktów - za każde 20 sekund ponad limit trzech minut. Oznaczało to stratę całego gema.

To jednak nie wytrąciło z równowagi Serbki, która pewnie pokonała rywalkę i osiągnęła ćwierćfinał. W nim zmierzy się w piątek z Niemką Julią Goerges.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło PAP
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj