Dziennik Gazeta Prawana logo

Urszula Radwańska odpadła z turnieju w Birmingham

14 czerwca 2012, 17:55
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Urszula Radwańska
Urszula Radwańska znów odpadła z turnieju /Newspix
Urszula Radwańska nie dała rady Amerykance Irinie Falconi w meczu o awans do ćwierćfinału turnieju w Birmingham. To pierwsza tegoroczna porażka Polki na trawiastych kortach.

Urszula Radwańska przegrała z Amerykanką Iriną Falconi 5:7, 3:6 i nie awansowała do ćwierćfinału turnieju tenisowego WTA na trawiastych kortach w Birmingham (pula nagród 200 tys. dolarów). To pierwsza w tym sezonie porażka 21-letniej Polki na tej nawierzchni. W zeszłym tygodniu wygrała pięć spotkań i triumfowała w imprezie ITF w Nottingham, natomiast w Birmingham wcześniej pokonała dwie rywalki.

Krakowianka zajmuje obecnie 63. miejsce w rankingu światowym, a pół roku starsza Falconi jest 86. Było to ich drugie spotkanie w ciągu tygodnia; w półfinale w Nottingham Radwańska wygrała w trzech setach 6:4, 2:6, 7:5. 

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło PAP
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj