21-letnia krakowianka jest obecnie 40. w rankingu WTA Tour, a Begu, 87. na świecie. Dotychczas ze sobą jeszcze nie grały.

Już na otwarcie Radwańska przegrała swój serwis, po czym, od stanu 0:2 odrobiła straty. Jednak chwilę po wyrównaniu drugi raz straciła swoje podanie, a ponownie pozwoliła się przełamać w dziewiątym gemie.

Rumunka w ten sposób rozstrzygnęła na swoją korzyść losy pierwszej partii po 37 minutach.

W drugim secie Polka zdołała utrzymać serwis na 1:1, po czym przegrała cztery kolejne gemy. Potem sama zdobyła dwa, ale przy stanie 3:5 przegrała pierwszego meczbola po godzinie i 18 minutach.

W sobotę w finale debla wystąpi Paula Kania z Białorusinką Poliną Piechową. Po drugiej stronie siatki staną Rosjanka Anna Czakwetadze i Serbka Wiesna Dolonc.