Reprezentująca Australię Anastazja Rodionowa będzie pierwszą rywalką
Agnieszki Radwańskiej w turnieju tenisistek Qatar Open, rozgrywanego w
Dausze.
W pierwszej rundzie pochodząca z Rosji zawodniczka, która przebijała się przez kwalifikacje, gładko pokonała Chinkę Zheng Jie 6:2, 6:3. To spora niespodzianka, bo obie tenisistki dzieli w światowym rankingu blisko 100 miejsc; z drugiej strony to już trzecie zwycięstwo Rodionowej w czwartym meczu z Chinką.
Agnieszka Radwańska, rozstawiona w Katarze z numerem 4, miała w pierwszej rundzie wolny los. Jej młodsza siostra, Urszula, zagra natomiast w pierwszej rundzie z kwalifikantką z Ukrainy - Nadią Kiczenok.
W drugiej rundzie turnieju w Zatoce Perskiej jest już m.in. Karolina Woźniacka, która w pierwszym meczu pokonała Bośniaczkę Mervanę Jugic-Sakic 6:1, 6:2.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło IAR
Powiązane
Zobacz
|