Dziennik Gazeta Prawana logo

Łukasz Kubot odpadł w II rundzie turnieju w Memphis

22 lutego 2013, 07:52
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Łukasz Kubot
Łukasz Kubot/Newspix
Łukasz Kubot odpadł w II rundzie turnieju tenisistów w Memphis. Polak przegrał z Amerykaninem Michaelem Russellem 2:6, 4:6; mecz trwał niespełna 63 minuty.

Była to pierwsza konfrontacja Kubota z amerykańskim tenisistą, który w światowym rankingu sklasyfikowany jest tylko o kilka lokat niżej od Polaka.

W ćwierćfinale Russell zagra z Lleytonem Hewittem z Australii lub Uzbekiem Denisem Istominem.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło IAR
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj