Dziennik Gazeta Prawana logo

Obolała Radwańska nie dała rady. Przegrała gładko finał w Indian Wells

16 marca 2014, 21:35
Ten tekst przeczytasz w
Agnieszka Radwańska
Agnieszka Radwańska/PAP/EPA
Agnieszka Radwańska stała przed szansą wygrania prestiżowego turnieju WTA w Indian Wells. Niestety Polka w tym meczu walczyła nie tylko z rywalką, ale również z bolącym klanem. W efekcie nasza tenisistka przegrała z Flavią Pennettą 26, 1:6.
Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj