Dziennik Gazeta Prawana logo

Nadal, Murray, Dimitrow na rozkładzie Janowicza, Kubota i Przysiężnego

18 marca 2014, 08:24
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Jerzy Janowicz
Jerzy Janowicz/AP
Na trudnych, ale też możliwych do pokonania przeciwników, trafili polscy tenisiści w drabince turnieju ATP Tour Masters w Miami (korty twarde, pula nagród 4,72 mln dol.).

Rozstawiony z nr. 19. Jerzy Janowicz w I rundzie ma wolny los, lecz w II spotka się z wygranym w rywalizacji Hiszpana Roberto Bautisty Aguta z zawodnikiem z kwalifikacji. W kolejnych rundach na Janowicza czekają - o ile zwyciężą w swoich grach - Fabio Fognini (Włochy) oraz Rafael Nadal (Hiszpania).

W I rundzie rywalem Łukasza Kubota będzie Australijczyk Matthew Ebden, a gdyby udało się go pokonać, trzeba będzie się zmierzyć ze Szkotem Andym Murrayem

Debiutujący w turnieju na Florydzie Michał Przysiężny w pierwszej grze spotka Hiszpana Alberto Montanesa. Wygrana w tym starciu oznacza w II rundzie pojedynek z Bułgarem Grigorem Dimitrowem.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło IAR
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj