Dziennik Gazeta Prawana logo

Kubot odpadł z turnieju ATP w Madrycie

8 maja 2014, 19:06
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Łukasz Kubot
Kubot odpadł z turnieju ATP w Madrycie/PAP/EPA
Łukasz Kubot odpadł z tenisowego turnieju ATP w Madrycie. W trzeciej rundzie Polak przegrał z Hiszpanem Roberto Bautistą Agutem 4:6, 2:6. Spotkanie trwało godzinę i 15 minut.

To był drugi mecz Kubota z tym rywalem i drugi przegrany.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło IAR
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj