Dziennik Gazeta Prawana logo

Awans Agnieszki Radwańskiej w rankingu WTA

13 października 2014, 09:29
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Agnieszka Radwańska
Agnieszka Radwańska/AP
Agnieszka Radwańska awansowała z 7. na 6. miejsce w najnowszym rankingu WTA tenisistek. Polka wyprzedziła Kanadyjkę Eugenie Bouchard.

Liderką rankingu pozostaje Amerykanka Serena Williams, która wyprzedza Rosjankę Marię Szarapową i Rumunkę Simonę Halep.

W drugiej setce rankingu są trzy Polki - Katarzyna Piter, Magda Linette i Paula Kania. Piter spadła o 8 pozycji i zajmuje 137. miejsce. Spadek o 12 lokat zanotowała Magda Linette, która jest 158. Paula Kania spadła o 4 pozycje i zajmuje 160. miejsce.

Swoją lokatę o jedno miejsce poprawiła Urszula Radwańska, która jest 214.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło IAR
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj