Mecz rozpoczął się od czterech wzajemnych przełamań i dopiero w piątym gemie swoje podanie wykorzystała Radwańska, obejmując prowadzenie 3:2. Po chwili było 4:3 dla Polki. Później to jednak Rosjanka grała skuteczniej i wygrała tę partię.

W drugim secie Radwańska przegrywała już 1:5 i obroniła dwie piłki meczowe. Przy stanie 3:5 Polka obroniła kolejnego meczbola. W decydującym o zwycięstwie w tym secie tie-braku Radwańska wygrała 7-4.

Trzeci set to łatwe zwycięstwo Rosjanki 6:2.

Z grupy, w której gra Polka, awans do półfinału wywalczyła już Caroline Wozniacki - bez względu na wynik ostatniego meczu z Czeszką Petrą Kvitovą. O tym kto wywalczy drugie - premiowane awansem do półfinału - miejsce zadecyduje właśnie spotkanie Dunki z Czeszką Petrą Kvitovą. Szarapowa po przegraniu seta w meczu z Radwańską, straciła już szansę na wyjście z grupy. Radwańska może awansować do półfinału jeśli Wozniacki wygra z Kvitovą.