Dziennik Gazeta Prawana logo

Ranking ATP: Janowicz 51. Djokovic liderem

9 marca 2015, 08:40
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Jerzy Janowicz
Jerzy Janowicz/PAP
Jerzy Janowicz zajmuje 51. miejsce w najnowszym rankingu tenisistów ATP. Liderem pozostaje Serb Novak Djokovic.

W pierwszej dziesiątce nastąpiła tylko jedna zmiana - miejscami zamienili się Brytyjczycy Andy Murray - obecnie czwarty i Japończyk Kei Nishikori - piąty w zestawieniu. Drugie miejsce zajmuje Szwajcar Roger Federer, a trzecie Hiszpan Rafael Nadal. Michał Przysiężny jest 149., a Łukasz Kubot 163.

W rankingu "Wyścig do Londynu" - zestawienie tegorocznych wyników - prowadzi Djokovic, przed Szwajcarem Stanislasem Wawrinką i Murray'em. Ośmiu najlepszych zawodników wystąpi w kończącym sezon turnieju - World Tour Finals, w Londynie. Janowicz zajmuje 42 miejsce - spadek o pięć pozycji.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło IAR
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj