Dziennik Gazeta Prawana logo

WTA Miami: Suarez Navarro awansowała do finału

2 kwietnia 2015, 22:25
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Carla Suarez Navarro
Carla Suarez Navarro/PAP/EPA
Carla Suarez Navarro awansowała do finału tenisowego turnieju WTA w Miami. W półfinale Hiszpanka pokonała Niemkę Andreę Petkovic 6:3, 6:3.

W 1/8 finału Navarro pokonała Agnieszkę Radwańską.

Finałową rywalką Hiszpanki będzie zwyciężczyni drugiego spotkania półfinałowego, w którym zmierzą się Amerykanka Serena Williams i Rumunka Simona Halep.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło IAR
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj